21 Ιουλίου, 2024

Δημοτικές εκλογές: Αυτοί είναι οι 332 νέοι δήμαρχοι της χώρας

Δημοτικές εκλογές: Μετά τη διεξαγωγή του β’ γύρου των δημοτικών εκλογών, την Κυριακή 15 Οκτωβρίου, ολοκληρώθηκε το δημοτικό «παζλ» σε όλη την επικράτεια.

Στη δεύτερη Κυριακή οδηγήθηκαν 84 δήμοι, ενώ από την πρώτη Κυριακή είχαν εκλεγεί ήδη 248 δημοτικές αρχές.

Έτσι, πλέον έχουμε και τους 332 νέους δημάρχους της χώρας.

Πιο συγκεκριμένα:

Δήμος Αθηναίων – Χάρης Δούκας

 

Δήμος Βύρωνα – Αλέξης Σωτηρόπουλος

 

Δήμος Δάφνης-Υμηττού – Τσιλίφης Νικόλαος

 

Δήμος Ζωγράφου – Καφατσάκη Βλάχου Σταματία

 

Δήμος Ηλιούπολης – Ψυρρόπουλος Ευστάθιος

 

Δήμος Καισαριανής – Σταμέλος Ηλίας

 

Δήμος Νέας Σμύρνης – Κουτελάκης Γεώργιος

 

Δήμος Νέας Φιλαδέλφειας-Νέας Χαλκηδόνας – Τομπούλογλου Ιωάννης

 

Δήμος Γαλατσίου – Γιώργος Μαρκόπουλος

 

Δήμος Περιστερίου – Ανδρέας Παχατουρίδης

 

Δήμος Αγίων Αναργύρων – Καματερού – Γιώργος Σταύρος Τσίρμπας

 

Δήμος Αγίας Βαρβάρας – Λάμπρος Μίχος

 

Δήμος Αιγάλεω – Σκλαβούνος Λάμπρος

 

Δήμος Πειραιά – Γιάννης Μώραλης

 

Δήμος Ιλίου – Αλεβίζου Κουκουβίνου Ανδριάνα

 

Δήμος Πετρούπολης – Σίμος Ευάγγελος

 

Δήμος Αγίου Δημήτριου – Μαμαλάκης Στυλιανός (Στέλιος)

 

Δήμος Χαϊδαρίου – Σελέκος Μιχαήλ

 

Δήμος Πεντέλης – Κοσμοπούλου Αναστασία (Νατάσσα)

 

Δήμος Λυκόβρυσης – Πεύκης – Ψυχάλης Μάριος Γεώργιος

 

Δήμος Φιλοθέης – Ψυχικού – Μπονάτσος Χαράλαμπος

 

Δήμος Νέας Ιωνίας – Μανούρης Παναγιώτης

 

Δήμος Αγίας Παρασκευής – Μυλωνάκης Ιωάννης

 

Δήμος Παπάγου- Χολαργού – Αποστολόπουλος Ηλίας

 

Δήμος Ηρακλείου – Μπάμπαλος Νικόλαος

 

Δήμος Χαλανδρίου – Ρούσσος Σίμος

 

Δήμος Π. Φαλήρου: Ιωάννης Φωστηρόπουλος

 

Δήμος Κηφισιάς – Βασίλης Ξυπολυτάς

 

Δήμος Αμαρουσίου – Θεόδωρος Αμπατζόγλου

 

Δήμος Μεταμόρφωσης – Στρατός Σαραούδας

 

Δήμος Βριλησσίων – Γιάννης Πισιμίσης

 

Δήμος Βάρης – Βούλας – Βουλιαγμένης – Γρηγόρης Κωνσταντέλλος

 

Δήμος Αχαρνών – Σπύρος Βρεττός

 

Δήμος Μαρκοπούλου – Μεσογαίας – Κωνσταντίνος Αλλαγιάννης

 

Δήμος Σπάτων – Αρτέμιδος – Δημήτριος Μάρκου

 

Δήμος Μαραθώνα – Στέργιος Τσίρκας

 

Δήμος Ωρωπού – Γιώργος Γιασημάκης

 

Δήμος Λαυρεωτικής – Δημήτρης Λουκάς

 

Δήμος Παλλήνης – Χρήστος Αηδόνης

 

Δήμος Κρωπίας – Δημήτριος Κιούσης

 

Δήμος Διονύσου – Μαϊχοσογλου Αικατερίνη (Κατερίνα)

 

Δήμος Παιανίας – Μάδης Ισίδωρος

 

Δήμο Ραφήνας-Πικερμίου – Τσεβά Μηλά Δήμητρα

 

Δήμο Σαρωνικού – Παπαχρήστου Δημήτριος

 

Δήμος Αγκιστρίου- Δημήτρης Αναστασίου

 

Δήμος Αίγινας – Ιωάννης Ζορμπάς

 

Δήμος Κυθήρων- Ευστράτιος Χαρχαλάκης

 

Δήμος Περάματος- Λαγουδάκος Ιωάννης

 

Δήμος Πόρου – Γιώργος Κουτουζής

 

Δήμος Σπετσών- Ευγενία Φραγγιά

 

Δήμος Τροιζηνίας-Μεθάνων- Αναστάσιος Μούγιος

 

Δήμος Ύδρας- Γιώργος Κουκουδάκης

 

Δήμος Γλυφάδας – Γιώργος Παπανικολάου

 

Δήμος Φυλής – Χρήστος Παππούς

 

Δήμος Ασπροπύργου – Ηλίας Ιωάννης

 

Δήμος Νίκαιας – Ρέντη – Κωνσταντίνος Μαραγκάκης

 

Δήμος Κορυδαλλού – Νίκος Χουρσαλάς

 

Δήμος Κερατσινίου- Δραπετσώνας – Χρήστος Βρεττάκος

 

Δήμος Σαλαμίνας – Γιώργος Παναγόπουλος

 

Δήμος Μεγαλόπολης – Κώστας Μιχόπουλος

 

Δήμος Νότιας Κυνουρίας – Μανώλης Δολιανίτης

 

Δήμος Κορίνθου – Νίκος Σταυρέλης

 

Δήμος Βέλου – Βόχα Κορινθίας – Θανάσης Μανάβης

 

Δήμος Τρίπολης – Κώστας Τζιούμης

 

Δήμος Γορτυνίας – Ευστάθιος Κούλης

 

Δήμος Βόρειας Κυνουρίας – Γιώργος Καμπύλης

 

Δήμος Λουτρακίου, Αγίων Θεοδώρων Κορινθίας – Γιώργος Γκιώνης

 

Δήμος Σικυώνα Κορινθίας – Σπύρος Σταματόπουλος

 

Δήμος Νεμέας Κορινθίας – Κώστας Φρούσιος

 

Δήμος Ανατολικής Μάνης – Πέτρος Ανδρεάκος

 

Δήμος Ευρώτα Λακωνίας – Δήμος Βέρδος

 

Δήμος Μονεμβασιάς – Ηρακλής Τριχείλης

 

Δήμος Επιδαύρου- Τάσος Χρόνης

 

Δήμος Ερμιονίδας – Γιάννης Γεωργόπουλος

 

Δήμος Τριφυλίας – Γιώργος Λεβεντάκης

 

Δήμος Καλάματας – Θανάσης Βασιλόπουλος

 

Δήμος Μεσσήνης – Γιώργος Αθανασόπουλος

 

Δήμος Οιχαλίας – Παναγιώτα Γεωργακοπούλου

 

Δήμος Σπάρτης – Βακαλόπουλος Μιχαήλ

 

Δήμος Άργος – Μυκήνες – Μαλτέζος Ιωάννης

 

 

Δήμος Ναύπλιο – Ορφανός Δημήτριος

 

Δήμος Ελαφόνησο – Τσιριγωτάκης Αγγελος

 

Δήμος Ξυλόκαστρο – Ευρωστίνη Κορινθίας – Τσιώτος Βλάσιος

 

Δήμος Πύλου – Νέστορος – Καρβέλας Παναγιώτης

 

Δήμος Δυτικής Μάνης – Χιουρέας Γεώργιος

 

Δήμος Αλεξάνδρειας: Γκυρίνης Παναγιώτης

 

Δήμος Αλμωπίας: Παρούτογλου Νικόλαος

Δήμος Αμπελοκήπων – Μενεμένης: Κυρίζογλου Λάζαρος

 

Δήμος  Αμφίπολης: Φραστανλής Στέργιος

 

Δήμος Αριστοτέλη: Βαλιάνος Στυλιανός

 

Δήμος Βέροιας: Βοργιαζίδης Κωνσταντίνος

 

Δήμος Βισαλτίας: Πλιάκου Ευανθία

 

Δήμος Βόλβης: Λιάμας Διαμαντής

 

Δήμος Δέλτα: Δημητριάδης Ιορδάνης (Νάκος)

 

Δήμος Δίου – Ολύμπου: Γερολιόλιος Ευάγγελος

 

Δήμος Έδεσσας: Τσεπκεντζής Ιωάννης

 

Δήμος Εμμανουήλ Παππά: Νότας Δημήτριος

 

Δήμος Ηράκλειας: Κοτσακιαχίδης Κλεάνθης

 

Δήμος Ηρωικής Πόλης Νάουσας: Κουτσογιάννης Νικόλαος

 

Δήμος Θερμαϊκού: Τζέκος Θεόδωρος

 

Δήμος Θέρμης: Παπαδόπουλος Θεόδωρος

 

Δήμος Θεσσαλονίκης: Αγγελούδης Στυλιανός

 

Δήμος Καλαμαριάς: Αράπογλου Χρυσή

 

Δήμος Κασσάνδρας: Παπαγιάννης Κωνσταντίνος

 

Δήμος Κατερίνης: Ντούμος Ιωάννης

 

Δήμος Κιλκίς: Κυριακίδης Δημήτριος

 

Δήμος Κορδελιού – Ευόσμου: Αλεξανδρίδης Ελευθέριος

 

Δήμος Λαγκαδά: Ανδρεαδου Ελπινίκη (Νίκη)

 

Δήμος Νεάπολης – Συκεών: Δανιηλίδης Συμεών (Σίμος)

 

Δήμος Νέας Ζίχνης: Μπόζης Παντέλης

 

Δήμος Νέας Προποντίδας: Καρράς Εμμανουήλ

 

Δήμος Παιονίας: Σιωνίδης Κωνσταντίνος

 

Δήμος Παύλου Μελά: Ασλανίδης Δημήτριος

 

Δήμος Πέλλας: Φουντουκιδης Ευστάθιος

 

Δήμος Πολυγύρου: Εμμανουήλ Γεώργιος

 

Δήμος Πύδνας – Κολινδρού: Κομπατσιάρης Χρήστος

 

Δήμος Πυλαίας – Χορτιάτη: Καϊτεζίδης Ιγνάτιος

 

Δήμος Σερρών: Μητλιάγκα Βαρβάρα

 

Δήμος Σιθωνίας: Μαλλινης Ιωάννης

 

Δήμος Σιντικής: Τάτσιος Γεώργιος

 

Δήμος Σκύδρας: Ιγνατιάδου Αικατερίνη

 

Δήμος Χαλκηδόνος: Αναγνωστόπουλος Σταύρος

 

Δήμος Ωραιοκάστρου: Τσακίρης Παντελεήμων

 

Αρχανών – Αστερουσίων – Κοκοσάλης Εμμανουήλ

 

Βιάννου – Μπαριτάκης Παύλος

 

Γόρτυνας – Κοκολάκης Μιχαήλ

 

Ηρακλείου – Καλοκαιρινός Αλέξιος (Αλέξης)

 

Μαλεβιζίου – Μποκέας Μενέλαος

 

Μινώα Πεδιάδας – Κεγκέρογλου Βασίλειος

 

Φαιστού – Νικολιδάκης Γρηγόριος

 

Δήμος Χερσονήσου – Δοξαστάκης Ζαχαρίας

 

Αγίου Βασιλείου – Ταταράκης Ιωάννης

 

Αμαρίου – Μουρτζανός Παντελεήμων

 

Ανωγείων – Κεφαλογιάννης Σωκράτης

 

Μυλοποτάμου – Κλάδος Γεώργιος

 

Ρεθύμνης – Μαρινάκης Γεώργιος

 

Οροπεδίου Λασιθίου – Αθανασάκης Γεώργιος

 

Σητείας – Ζερβάκης Γεώργιος

 

Άγιος Νικόλαος – Μενεγάκης Εμμανουήλ

 

Ιεράπετρα – Φραγκούλης Εμμανουήλ

 

Αποκορώνου – Κουκιανάκης Χαράλαμπος

 

Γαύδου – Στεφανάκη Μανωλία

 

Καντάνου – Σελίνου – Περράκης Αντώνιος

 

Κισσάμου – Μυλωνάκης Γεώργιος

 

Πλατανιά – Μαλανδράκης Ιωάννης

 

Σφακίων – Ζερβός Ιωάννης

 

Χανίων – Σημανδηράκης Παναγιώτης

 

Δήμος Ιωαννίνων – Μπέγκας Θωμάς

 

Δήμος Βόρεια Τζουμέρκα – Νίκος Βαΐτσης

 

Δήμος Δωδώνη – Χρήστος Ντακαλέτσης

 

Δήμος Ζαγόρι – Γιώργος Σουκουβέλος

 

Δήμος Ζίτσας – Μιχάλης Πλιάκος

 

Δήμος Κόνιτσας – Ανδρέας Παπασπύρου

 

Δήμος Μετσόβου – Μαρία-Χριστίνα Αβέρωφ

 

Δήμος Πωγωνίου – Κώστας Καψάλης

 

Δήμος Άρτας – Σιαφάκας Χριστόφορος

 

Δήμος Γεώργιος Καραισκάκη – Περικλής Μίγδος

 

Δήμος Κεντρικών Τζουμέρκων – Χρήστος Χασιάκος

 

Δήμος Νικολάου Σκουφά – Κωνσταντίνος Παπασιώζος

 

Δήμος Σουλίου – Αθανάσιος Ντάνης

 

Δήμος Φιλιατών – Βασίλειος Τζίγκος

 

Δήμος Ζηρού – Γιώργος Ζυγούρης

 

Δήμος Πάργας – Νίκος Ζαχαριάς

 

Δήμος Πρέβεζας – Νίκος Γεωργάκος

 

Δήμος Ηγουμενίτσας – Νταής Παναγιώτης

 

Δήμος Αβδήρων – Τσιτιρίδης Γεώργιος

 

Δήμος Αλεξανδρούπολης – Ζαμπούκης Ιωάννης

 

Δήμος Αρριανών – Χουσεΐν Ερδέμ

 

Δήμος Διδυμοτείχου: Τοκαμάνης Χρήστος

 

Δήμος Δοξάτου: Βογιατζής Γεώργιος

 

Δήμος Δράμας: Παπαδόπουλος Γεώργιος

 

Δήμος Θάσου: Κυριακίδης Ελευθέριος

 

Δήμος Ιάσμου: Ιμάμ Τζανέρ

 

Δήμος Καβάλας: Μουριάδης Θεόδωρος

 

Δήμος Κάτω Νευροκοπίου: Ταμπουρίδης Ελευθέριος

 

Δήμος Κομοτηνής: Γκαράνης Ιωάννης

 

Δήμος Μαρωνείας – Σαπών: Ιωάννου Απόστολος

 

Δήμος Μύκης: Κιουρτ Αχμέτ

 

Δήμος Νέστου: Μιχαηλίδης Σάββας

 

Δήμος Ξάνθης: Κοντός Ευστράτιος

 

Δήμος Ορεστιάδας: Παπαδόπουλος Αδαμάντιος

 

Δήμος Παγγαίου: Αναστασιάδης Φίλιππος

 

Δήμος Παρανεστίου: Καγιάογλου Αναστάσιος

 

Δήμος Προσοτσάνης: Αθανασιάδης Θεόδωρος

 

Δήμος Σαμοθράκης: Βίτσας Αθανάσιος

 

Δήμος Σουφλίου: Καλακίκος Παναγιώτης

 

Δήμος Τοπείρου: Μίχογλου Θωμάς

 

Δήμος Αγιάς: Γκουντάρας Αντώνιος

 

Δήμος Αλμυρού: Εσερίδης Δημήτριος

 

Δήμος Αλοννήσου: Αναγνώστου Παναγιώτης

 

Δήμος Αργιθέας: Στεργίου Ανδρέας

 

Δήμος Βόλου: Μπέος Αχιλλέας

 

Δήμος Ελασσόνας: Γάτσας Νικόλαος

 

Δήμος Ζαγοράς – Μουρεσίου: Καραγεωργίου Κωνσταντίνος

 

Δήμος Καρδίτσας: Τσιάκος Βασίλειος

 

Δήμος Κιλελέρ: Νασιακόπουλος Αθανάσιος

 

Δήμος Λαρισαίων: Μαμάκος Αθανάσιος

 

Δήμος Λίμνης Πλαστήρα: Νάνος Παναγιώτης

 

Δήμος Μετεώρων: Αβραμόπουλος Ελευθέριος

 

Δήμος Μουζακίου: Στάθης Θεοφάνης

 

Δήμος Νοτίου Πηλίου: Μιτζικός Μιχαήλ

 

Δήμος Παλαμά: Δασκαλόπουλος Σωκράτης

 

Δήμος Πύλης: Μαράβας Κωνσταντίνος

 

Δήμος Ρήγα Φεραίου: Νασίκας Δημήτριος

 

Δήμος Σκιάθου: Τζούμας Θεόδωρος (Θοδωρής)

 

Δήμος Σκοπέλου: Περίσσης Σταμάτιος

 

Δήμος Σοφάδων: Κατσής Δημοσθένης

 

Δήμος Τεμπών: Μανώλης Γεώργιος

 

Δήμος Τρικκαίων: Σακκάς Νικόλαος

 

Δήμος Τυρνάβου: Τσικριτσής Αστέριος

 

Δήμος Φαρκαδόνας: Αγναντής Σπυρίδων

 

Δήμος Φαρσάλων: Εσκίογλου Ιορδάνης (Μάκης)

 

Δήμος Αγρίνιο: Παπαναστασίου Γεώργιος

 

Δήμος Αιγιαλείας: Καλογερόπουλος Δημήτριος

 

Δήμος Ακτίου – Βόνιτσας: Κασόλας Αθανάσιος

 

Δήμος Αμφιλοχίας: Τορουνίδης Αθανάσιος (Σάκης)

 

Δήμος Ανδραβίδας – Κυλλήνης: Λέντζας Ιωάννης

 

Δήμος Ανδρίτσαινας – Κρεστένων: Μπαλιούκος Διονύσιος

 

Δήμος Αρχαίας Ολυμπίας: Παναγιωτόπουλος Αριστείδης

 

Δήμος Δυτικής Αχαΐας: Αλεξόπουλος Γρηγόρης

 

Δήμος Ερυμάνθου: Μπαρής Θεόδωρος

 

Δήμος Ζαχάρως: Μητρόπουλος Κωνσταντίνος

 

Δήμος Ήλιδας: Χριστοδουλόπουλος Χρήστος

 

Δήμος Θέρμου: Κωνσταντάρας Σπυρίδων

 

Δήμος Ιεράς Πόλης Μεσολογγίου: Διαμαντόπουλος Σπυρίδων

 

Δήμος Καλαβρύτων: Παπαδόπουλος Αθανάσιος

 

Δήμος Ναυπακτίας: Γκίζας Βασίλειος

 

Δήμος Ξηρομέρου: Τριανταφυλλάκης Ιωάννης

 

Δήμος Πατρέων: Πελετίδης Κωνσταντίνος

 

Δήμος Πηνειού: Καστρινός Αλέξιος

 

Δήμος Πύργου: Καννής Ευστάθιος

 

Δήμος Αγράφων: Καρδαμπίκης Αλέξανδρος

 

Δήμος Αλιάρτου – Θεσπιέων: Αραπίτσας Γεώργιος

 

Δήμος Αμφίκλειας – Ελάτειας: Στιβακτή Αθανασία

 

Δήμος Δελφών: Ταγκαλής Παναγιώτη

 

Δήμος Διρφύων – Μεσσαπίων: Ψαθάς Γεώργιος

 

Δήμος Διστόμου – Αράχοβας – Αντίκυρας: Σταθάς Ιωάννης

 

Δήμος Δομοκού: Λιόλιος Χαράλαμπος

 

Δήμος Δωρίδος: Γιαννόπουλος Δημήτριος

 

Δήμος Ερέτριας: Γουρνής Νικόλαος

 

Δήμος Θηβαίων: Αναστασίου Γεώργιος

 

Δήμος Ιστιαίας – Αιδηψού: Κοντζιάς Ιωάννης

 

Δήμος Καμένων Βούρλων: Κυρμανίδης Ηλίας

 

 

Δήμος Καρπενησίου: Κακαβάς Χρήστος

 

Δήμος Καρύστου: Ραβιόλος Ελευθέριος

 

Δήμος Κύμης – Αλιβερίου: Μπαράκος Νικόλαος

 

Δήμος Λαμιέων: Παπαϊωάννου Πανουργιάς

 

Δήμος Λεβαδέων: Καραμάνης Δημήτριος

 

Δήμος Λοκρών: Ζεκεντές Αθανάσιος

 

Δήμος Μακρακώμης: Χαντζής Γεώργιος

 

Δήμος Μαντουδίου – Λίμνης – Αγίας Αννας: Τσαπουρνιώτης Γεώργιος

 

Δήμος Ορχομενού: Τζαβάρας Γεώργιος

 

Δήμος Σκύρου: Αντωνόπουλος Κυριάκος

 

Δήμος Στυλίδας: Αποστόλου Ιωάννης

 

Δήμος Τανάγρας: Περγάλιας Βασίλειος

 

Δήμος Χαλκιδέων: Βάκα Ελένη

 

Δήμος Αστυπάλαιας: Νικόλαος Κομηνέας

 

Δήμος Αγαθονησίου: Ευάγγελος Κόττορος

 

Δήμος Σύμης: Ελευθέριος Παπακαλοδούκας

 

Δήμος Τήλου: Μαρία Καμμά

 

Δήμος Λειψών: Φώτιος Μάγγος

 

Δήμος Μεγίστης: Νικόλαος Ασβέστης

 

Δήμος Χάλκης: Ευάγγελος (Άγγελος) Φραγκάκης

 

Δήμος Νισύρου: Χριστοφής Κορωναίος

 

Δήμος Λέρου: Τιμόθεος Κωττάκης

 

Δήμος Πάτμου: Νικήτας Τσαμπαλάκης

 

Δήμος Κω: Θεοδόσιος Νικηταράς

 

Δήμος Ηρωικής Νήσου Κάσου: Μιχαήλ Ερωτόκριτος

 

Δήμος Καρπάθου: Μιχαήλ Φελλουζής

 

Δήμος Καλύμνου: Μαστροκούκος Ιωάννης

 

Δήμος Ρόδου: Κολιάδης Αλέξανδρος Βασίλειος

 

Δήμος Αμοργού: Λευτέρης Καραΐσκος

 

Δήμος Ανάφης: Ιάκωβος Ρούσσος

 

Δήμος Αντιπάρου: Αναστάσιος Φαρούπος

 

Δήμος Θήρας: Αναστάσιος Ζώρζος

 

Δήμος Ίος: Γκίκας Γκίκας

 

Δήμος Κέα : Ειρήνη Βελισσαροπούλου

 

Δήμος Κίμωλος: Κωνσταντίνος Βεντούρης

 

Δήμος  Κύθνο : Σταμάτης Γαρδέρης

 

Δήμος Mήλου: Μανώλης Μικέλης

 

Δήμος Μύκονος: Χρήστος Βερώνης

 

Δήμος Νάξος και οι Μικρές Κυκλάδες: Λεονάρδου Χατζηανδρέου

 

Δήμος Πάρος : Κώστας Μπιζάς

 

Δήμος Σέριφος: Κώστας Ρεβίνθης

 

Δήμος Σίκινος: Βασίλης Μαράκης

 

Δήμος Σίφνος: Μαρία Ναδάλη

 

Δήμος Σύρου-Ερμούπολης: Αλέξης Αθανασίου

 

Δήμος Τήνου : Παναγιώτης Κροντηράς

 

Δήμος Φολέγανδρο: Κυριάκος Μαρινάκη

 

Δήμος Αργοστολίου: Μιχαλάτος Θεόφιλος

 

Δήμος Βόρειας Κέρκυρας: Μαχειμάρης Γεώργιος

 

Δήμος Ζακύνθου: Στασινόπουλος Γεώργιος

 

Δήμος Ιθάκης: Στανίτσας Διονύσιος

 

Δήμος Κεντρικής Κέρκυρας και Διαποντίων Νήσων: Πενηντάρχου Πουλημένος Στέφανος Χαράλαμπος

 

Δήμος Λευκάδας: Βεργίνης Ξενοφών

 

Δήμος Ληξουρίου: Κατσιβέλης Γεώργιος

 

Δήμος Μεγανησίου: Κατωπόδης Γεράσιμος

 

Δήμος Νότιας Κέρκυρας: Χειμαριώτης Βασίλειος

 

Δήμος Παξών: Βλαχόπουλος Σπυρίδων (Κωτσιός)

 

Δήμος Σάμης: Δρακουλόγκωνας Παναγής

 

Δήμος Αγίου Ευστρατίου: Σινάνης Κωνσταντίνος

 

Δήμος Ανατολικής Σάμου: Παπαγεωργίου Παρασκευάς

 

Δήμος Δυτικής Λέσβου: Βέρρος Ταξιάρχης

 

Δήμος Δυτικής Σάμου: Παπαθεοφάνους Θεμιστοκλής

 

Δήμος Ηρωικής Νήσου Ψαρών: Βρατσάνος Κωνσταντίνος

 

Δήμος Ικαρίας: Καρούτσος Φανούριος

 

Δήμος Λήμνου: Γεώργα Ελεονώρα

 

Δήμος Μυτιλήνης: Χριστόφας Παναγιώτης

 

Δήμος Οινουσσών: Δανιήλ Γεώργιος

 

Δήμος Φούρνων Κορσεών: Καρύδης Δημήτριος

 

Δήμος Χίου: Μαλαφής Ιωάννης

 

Δήμος  Αμυνταίου: Λιάσης Ιωάννης

 

Δήμος  Άργους Ορεστικού: Κεπαπτσόγλου Παναγιώτης

 

Δήμος Βελβεντού: Στεργίου Εμμανουήλ (Μανώλης)

 

Δήμος Βοΐου: Ζευκλής Χρήστος

 

Δήμος Γρεβενών: Ταταρίδης Κυριάκος

 

Δήμος Δεσκάτης: Κόττας Δημήτριος

 

Δήμος Εορδαίας: Πλακεντάς Παναγιώτης

 

Δήμος Καστοριάς: Κορεντσίδης Ιωάννης

 

Δήμος Κοζάνης: Κοκκαλιάρης Ιωάννης

 

Δήμος Νεστορίου: Γκοσλιόπουλος Χρήστος

 

Δήμος Πρεσπών: Στεργίου Γεώργιος

 

Δήμος Σερβίων: Ελευθερίου Χρήστος

 

Δήμος Φλώρινας: Γιαννάκης Βασίλειος

 

aftodioikisi.gr

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Δημοφιλή