Το Κ.Α.Π.Η. του Δήμου Μήλου προγραμματίζει για την Τετάρτη 19 Ιουνίου για τα μέλη του Απογευματινή βόλτα στην παραλία του Προβατά.
Το λεωφορείο θα ξεκινήσει στις 6.30 το απόγευμα από την Τρυπητή και θα ακολουθήσει τη διαδρομή :
ΟΤΕ – Πλάκα – Πλάκες – Τριοβασάλους – Καρόδρομο – Αδάμαντα (Τράπεζα Πειραιώς), Ζεφυρία.
Ενημέρωση με άποψη έγκυρα και έγκαιρα. Καθημερινά ειδήσεις, αποκαλυπτικά ρεπορτάζ για Μήλο, Κίμωλο και τα νησιά των Κυκλάδων